1995'te kurulan Beyaz, geleceğe yatırım yapan belediyeler için ürün geliştiren, Türkiye'nin önde gelen yazılım kuruluşlarından biridir.Beyaz, belediyelerin ve yerel yönetim kurumlarının iş ve hizmet üretmelerinde yaşamsal öneme sahip olan kurumsal bilgisayar yazılımlarını, modern donanım ve iletişim teknolojileriyle bütünleştirerek geliştirir ve sunar. Bunu yaparken ihtiyaç duyulan eğitim, destek ve danışmanlık faaliyetlerini kurumların maksimum düzeyde faydasını gözeterek yürüten ender kuruluşlardandır.

 

Ülkemizin dörtbir yanında kesintisiz hizmetini sürdürürken, teknolojiyi ve çağdaş uygulamaları yakından takip eder. Oluşturduğu ve koruduğu esnek ürün ve hizmet altyapısı ile, değişen teknoloji, yasal düzenleme ve uygulama değişikliklerini hızla yazılımlarına uyarlar.

 

Kullanıcılarının insan odaklı kitlesel hizmetler üreten kurumlar olması Beyaz'ın sorumluluğunu bir kat daha arttırmaktadır. Müşteri odaklı ürün ve hizmet anlayışı mevcut ürünlerin daha da geliştirilmesini, eklenen her yeni ürün, hizmet ve kullanıcı için bu anlayışın geçerli olmasını gerektirmektedir.

 

Beyaz, müşterilerini kazanç temin ettiği yerler olarak değil, ürünlerini birlikte geliştirip, sorunları ortak çalışma ve dayanışmayla birlikte çözdüğü iş ortakları olarak görmektedir. "İyisi değil, en iyisi" olma hedefine ulaşmak için mühendis, uzman yazılımcı ve tasarımcılardan oluşan teknik kadrosunun tüm birikim ve enerjisini bu alana aktarır.

 

Daha çağdaş bir gelecek için ...